KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9111190
nr 911 1190
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Blandteknik, Igge Karlsson (f. 1932), signerad. -92, bladets mått: 24x31
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
400 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:08:26
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson